Save Money Tiny House

Повернення Пенсійного збору, сплаченого при купівлі житлової нерухомості: СУДИ НА БОЦІ ПОКУПЦІВ

Ви є власником житлової нерухомості та при укладенні договору купівлі-продажу даної нерухомості були вимушені сплатити Пенсійний збір у розмірі 1% від вартості квартири чи будинку?

Відповідно до діючого законодавства України даний Пенсійний збір є неправомірним (з більш детальною інформацією щодо причин неправомірності Пенсійного збору Ви маєте можливість ознайомитися за посиланням: Як повернути Пенсійний збір, сплачений при купівлі житлової нерухомості?), а тому Адвокатське бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ» пропонує Вам послугу щодо повернення Пенсійного збору, сплаченого Вами при купівлі житлової нерухомості.

Вартість вищезазначеної послуги складає 30% від суми сплаченого Вами Пенсійного збору, але не менше 3 000 грн., ЯКУ ВИ СПЛАЧУЄТЕ ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НА ВАШ ПОТОЧНИЙ РАХУНОК ВІДПОВІДНОЇ СУМИ ПЕНСІЙНОГО ЗБОРУ. Тобто, звернувшись до Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ» за вищезазначеною послугою, ВИ НЕ НЕСЕТЕ ЖОДНИХ ФІНАНСОВИХ РИЗИКІВ!

Крім того, звернувшись за вищезазначеною послугою саме до Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ»:

  1. Вам не потрібно витрачати час та додаткові грошові кошти на оформлення будь-яких нотаріально засвідчених довіреностей для представництва Ваших інтересів у суді (достатньо підписати з нами договір);
  2. Якщо вартість наших послуг Ви сплатите на умовах попередньої оплати, витрачені Вами грошові кошти на наші послуги будуть компенсовані Вам за рахунок Пенсійного фонду України, в якості судових витрат (тобто, НАШІ ПОСЛУГИ БУДУТЬ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ДЛЯ ВАС).

Ми маємо великий досвід успішного повернення неправомірно сплаченого Пенсійного збору та пропонуємо Вам законний спосіб захисту Ваших прав.

Нашими послугами вже скористалися та повернули собі Пенсійний збір у загальному розмірі близько 2 000 000 грн. власники квартир у житлових комплексах від забудовників: «Київміськбуд», «Укрбуд», «bUd development», «SAGA Development», «Stolitsa Group», «Інтергал-Буд», «GEOS», «Ковальська Нерухомість» та багато інших.

Послугу надаємо по всій території України.

За більш детальною інформацією щодо порядку та умов надання вищезазначеної послуги, звертайтеся за телефонами: +38 (044) 223-26-85, +38 (099) 723-66-95 та +38 (097) 014-87-59.