Як отримати безоплатну податкову консультацію?

Як отримати безоплатну податкову консультацію?

  • 29.07.2016

Акцентуємо увагу платників податків, що Главою 3 Розділу II Податкового кодексу України (ст. 52 і 53) закріплено правовий інструмент отримання податкових консультацій. За зверненням платників податків контролюючі органи надають їм безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства…

Читать далее
Будівництво у прибережних захисних смугах: наскільки законно?

Будівництво у прибережних захисних смугах: наскільки законно?

  • 24.07.2016

В Україні не є дивиною будівельні скандали, коли девелопери намагаються звести черговий хмарочос, ігноруючи Закон та думку місцевої громади. Особливо гостро суперечки спалахують тоді, коли будівництво розпочинається на прибережних територіях. У гонитві за мальовничими краєвидами з вікон майбутніх новобудов бізнесменів…

Читать далее
Мораторій на перевірки

Мораторій на перевірки

  • 18.07.2016

В українській правовій пресі та й в загально-інформаційних джерелах досить жваво проходило обговорення мораторію на перевірки, встановленого статею 31 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 31.07.2014 № 1622-VII та пунктом…

Читать далее
Компенсація частки майна співвласнику після розірвання шлюбу

Компенсація частки майна співвласнику після розірвання шлюбу

  • 12.07.2016

Нещодавно, супроводжуючи одну зі справ Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ» (надалі також «Бюро») та зондуючи інформаційний простір на предмет наявності різних думок та поглядів інших юристів стосовно наявної проблеми, я наштовхнувся на досить «цікаву» консультацію юриста в одній вельми…

Читать далее
Повернення або оскарження транспортного податку («податку на розкіш»)

Повернення або оскарження транспортного податку («податку на розкіш»)

  • 09.07.2016

Ви є власником легкового автомобіля, який є об’єктом оподаткування транспортним податком («податком на розкіш»), у зв’язку з чим Ви змушені щорічно сплачувати транспортний податок у розмірі 25 000,00 грн.? Відповідно до діючого законодавства України даний транспортний податок є неправомірним (більш детальна інформація щодо…

Читать далее
Чи обов’язково сплачувати  транспортний податок («податок на розкіш»)?

Чи обов’язково сплачувати транспортний податок («податок на розкіш»)?

  • 05.07.2016

  Нагадаю Вам, що відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» до Податкового кодексу України були внесені зміни, в результаті чого введено в…

Читать далее
  • 1
  • 2