Photo

Податок на нерухоме майно: повернути або оскаржити реально!

Нагадуємо Вам, що відповідно до вимог положень ст. 266 Податкового кодексу України власники об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості змушені щорічно сплачувати податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Ставки податку для об’єктів житлової або нежитлової нерухомості визначаються за рішенням сільської, селищної або міської ради залежно від місця розташування (зональності) і типів об’єктів нерухомості.

На нашу думку, вищезазначений податок на нерухоме майно є неправомірним, оскільки спосіб, у який даний податок був запроваджений не відповідає передбаченому підпунктом 4.1.9 Податкового кодексу України принципу стабільності податкового законодавства, а також передбаченому підпунктом 12.3.4 Податкового кодексу України порядку оприлюднення відповідними органами місцевого самоврядування своїх рішень про встановлення місцевих податків.

Певна річ, фіскальні органи вважають інакше і надсилали (продовжують надсилати) власникам нерухомого майна податкові повідомлення-рішення про визначення таким особам податку на нерухоме майно. В свою чергу, з вищезазначеною позицією щодо неправомірності податку на нерухоме майно згодні і більшість суддів адміністративних судів України всіх інстанцій, саме завдяки чому фахівцям Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ» абсолютно успішно вдається в судовому порядку оскаржити (якщо власник нерухомого майна ще не сплатив податок) або повернути податок на нерухоме майно.

Варто звернути увагу, що ігнорування податкових повідомлень-рішень щодо нарахування податку на нерухоме майно загрожує власнику нерухомого майна арештом його майна, рахунків, забороною виїзду за межі України тощо. Тому для уникнення подібних неприємностей неправомірність нарахування податку на нерухоме майно необхідно доводити в судовому порядку.

Отже, якщо отримавши податкове повідомлення-рішення про визначення Вам податку на нерухоме майно Ви сплатили даний податок або якщо Ви ще не здійснили сплату такого податку, пропонуємо Вам звернутися до фахівців Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ» з метою отримання послуги щодо повернення або оскарження вищезазначеного податку в судовому порядку.

Вартість вищезазначеної послуги складає 30% від суми визначеного Вам податку на нерухоме майно, але не менше 3 000,00 грн., ЯКУ ВИ СПЛАЧУЄТЕ ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НА ВАШ ПОТОЧНИЙ РАХУНОК ВІДПОВІДНОЇ СУМИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО (якщо Ви вже сплатили даний податок) АБО ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ВІДПОВІДНИМ СУДОМ РІШЕННЯ ЩОДО СКАСУВАННЯ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО (якщо Ви ще не сплатили даний  податок). Тобто, звернувшись до Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ» за вищезазначеною послугою, ВИ НЕ НЕСЕТЕ ЖОДНИХ ФІНАНСОВИХ РИЗИКІВ!

Крім того, звернувшись за вищезазначеною послугою саме до Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ»:

  1. Вам не потрібно витрачати час та додаткові грошові кошти на оформлення будь-яких нотаріально засвідчених довіреностей для представництва Ваших інтересів у суді (достатньо підписати з нами договір);
  2. Якщо вартість наших послуг Ви сплатите на умовах попередньої оплати, витрачені Вами грошові кошти на наші послуги будуть компенсовані Вам за рахунок відповідного фіскального органу, в якості судових витрат (тобто, НАШІ ПОСЛУГИ БУДУТЬ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ДЛЯ ВАС).

Послугу надаємо по всій території України.

За більш детальною інформацією щодо порядку та умов надання вищезазначеної послуги, звертайтеся за телефонами:

+38 (099) 723-66-95 або +38 (097) 444-53-47