Повернення Пенсійного збору

Повернення Пенсійного збору, сплаченого при купівлі житлової нерухомості

Ви є власником житлової нерухомості та при укладенні договору купівлі-продажу даної нерухомості були вимушені сплатити Пенсійний збір у розмірі 1% від вартості вищезазначеної нерухомості?

Відповідно до діючого законодавства України даний Пенсійний збір є неправомірним (більш детальна інформація щодо неправомірності Пенсійного збору розміщена на нашому сайті за посиланням: Як повернути Пенсійний збір, сплачений при купівлі житлової нерухомості?), а тому фахівці Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ» пропонують Вам послугу щодо повернення Пенсійного збору, сплаченого Вами при купівлі житлової нерухомості.

Вартість вищезазначеної послуги складає 30% від суми сплаченого Вами Пенсійного збору, але не менше 3 000,00 грн., ЯКУ ВИ СПЛАЧУЄТЕ ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НА ВАШ ПОТОЧНИЙ РАХУНОК ВІДПОВІДНОЇ СУМИ ПЕНСІЙНОГО ЗБОРУ. Тобто, звернувшись до Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ» за вищезазначеною послугою, ВИ НЕ НЕСЕТЕ ЖОДНИХ ФІНАНСОВИХ РИЗИКІВ!

Крім того, звернувшись за вищезазначеною послугою саме до Адвокатського бюро «ТАРАС КУЛАЧКО ТА ПАРТНЕРИ»:

  1. Вам не потрібно витрачати час та додаткові грошові кошти на оформлення будь-яких нотаріально засвідчених довіреностей для представництва Ваших інтересів у суді (достатньо підписати з нами договір);
  2. Якщо вартість наших послуг Ви сплатите на умовах попередньої оплати, витрачені Вами грошові кошти на наші послуги будуть компенсовані Вам за рахунок Пенсійного фонду України, в якості судових витрат(тобто, НАШІ ПОСЛУГИ БУДУТЬ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ ДЛЯ ВАС).

Послугу надаємо по всій території України.

За більш детальною інформацією щодо порядку та умов надання вищезазначеної послуги, звертайтеся за телефонами:

+38 (099) 723-66-95 або +38 (097) 444-53-47.