Приватним клієнтам

Адміністративні правопорушення

Захист інтересів фізичних осіб у справі про притягнення до адміністративної відповідальності, повернення вилученого посвідчення водія, зменшення штрафів, оскарження постанов про адміністративні правопорушення та інші послуги, пов’язані з адміністративними правопорушеннями.

Банківське право

Врегулювання різного роду суперечок з банківськими установами, в тому числі, але не виключно щодо проблемних кредитів, як шляхом переговорів, так і в судовому порядку. Юридичні консультації з фінансових спорів, правовий супровід реструктуризації кредитних зобов’язань, оскарження результатів прилюдних торгів, оскарження дій державних виконавців та інші послуги, пов’язані з банківським правом.

Інтелектуальна власність

Реєстрація торгової марки. Підготовка договорів щодо передачі торгових марок та реєстрація таких договорів в Укрпатенті. Захист прав інтелектуальної власності, шляхом стягнення збитків за незаконне використання торгової марки, заборони незаконного використання об’єкта інтелектуальної власності, вилучення контрафактної продукції та інші послуги, пов’язані з захистом інтелектуальної власності.

Спадщина

Ведення судових справ щодо оскарження заповітів, свідоцтв про право на спадщину та інших спадкових справ. Правовий супровід процесу оформлення спадщини.

Вирішення спорів

Врегулювання спірних життєвих ситуацій шляхом медіації (домовленостей) і в судовому порядку. Спори щодо захисту прав споживачів, спори з сусідами по земельних ділянках, нерухомості, спори, що виникають з укладення та виконання будь-яких договорів, житлові спори, суперечки зі страховими компаніями, юридична допомога щодо повернення боргів, відшкодування збитків завданих ДТП, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, захист ділової репутації та інше.

Сімейні правовідносини

Супровід судових процесів щодо розірвання шлюбу, стягнення аліментів, стягнення додаткових витрат на дітей, стягнення пені за несплату аліментів, зменшення/збільшення розміру стягнутих аліментів, поділ майна, збільшення частки при поділі майна, встановлення факту спільного проживання без реєстрації шлюбу, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дітей, складання шлюбного контракту та інші послуги, пов’язані з сімейними правовідносинами.

Трудове право

Отримання дозволу на використання праці іноземця. Стягнення невиплаченої заробітної плати, оскарження незаконного звільнення, поновлення на роботі та інші послуги, пов’язані з трудовим правом.